Jídlo a pití

Srdečně Vám můžeme doporučit místní gastronomické podniky, s nimiž máme osobně jen ty nejlepší zkušenosti. Věříme, že i pro Vás bude návštěva doporučených zařízení ve dnech pobytu v našem Chaleyott M.A. příjemným povzbuzení Vašich chuťových buněk.

Za Pecí

Králem gastronomických inovací v Harrachově je nepřehlédnutelný muž Mára Lahoda. Se svojí životní partnerkou Janou a skvělým týmem gastronadšenců vytvářejí v restauraci Za Pecí zážitky všem, kteří si z Harrachova chtějí odnést nejen sportovní zážitky. Stojí za to se u nich zastavit, osobně doporučujeme steaky z Josper grilu nebo carpaccio z červené řepy s kozím sýrem.

Stránky restaurace


Terassa

Tato velmi příjemná restaurace přímo sousedí s naším Chaleyottem. Mistři kuchaři i sehraný a ochotný personál vás bude hýčkat a spolu s roztopeným krbem uvnitř a skvělou malinovicí vykouzlí úsměv na rtech. Neodolejte poctivé kachýnce se zelím nebo jiném masíčku upravovanému metodou souse-vide. Na letní venkovní terase je radost sedět v slunných dnech.

Stránky restaurace


Restaurace David

Vkusně odladěný hřejivý interiér Vás přímo na dojezdu sjezdovky překvapí kultivovaným prostorem a výběrem chutných specialit. I tady kladou důraz na detail a není divu. Bude-li tu přes den v zimní sezóně volno, máte štěstí. Restauraci řídí stejní majitelé jako restauraci Terassa.

Stránky restaurace


Pizzerie Verde Rossa

Když Itálii v Harrachově, tak v pizzérii Verde Rosa na hlavní třídě. Poctivá pizza z cihlové pece a kompletní italské menu přesně tak, jak jste zvyklí. Řadu let si toto místo neúprosně drží kvalitu na celém jídelním lístku. Jak to dělají? My nevíme, ale chodíme tam rádi. Zkuste to zjistit a pak nám můžete napsat.

Stránky restaura